Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?, red. Dominik Boratyn, Natalia Seremak

  • egz.
  • Cena netto: 0,00 zł 0,00 zł
  • Niedostępny

Wydanie I
Poznań 2023
Format 23,5x16,5 cm
ISBN 978-83-68006-09-4
ISBN 978-83-67976-02-2
ss. 122

język: polski

Publikacja, którą otrzymują Państwo do rąk, powstała w ramach projektu ,,Podkarpackie rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?’’, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021‑2030.
Jednocześnie jest to efekt współpracy Fundacji Misji Obywatelskiej oraz Koła Naukowego Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Porządku Publicznego UR działającego w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego, co bezpośrednio przekłada się na współpracę środowiska akademickiego z otoczeniem społeczno – gospodarczym w regionie.
Monografia stanowi zbiór wywiadów, z parlamentarzystami, samorządowcami, przedstawicielami środowiska naukowego, przedsiębiorcami oraz działaczami społecznymi z województwa podkarpackiego. Jest to swoisty ,,Raport o Przyszłości Podkarpacia’’.
Wywiady realizowane były przez wolontariuszy Fundacji Misji Obywatelskiej, którzy jednocześnie są studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej.
Twórcom publikacji zależało na zebraniu rozmów z osobami, które cieszą się autorytetem oraz szacunkiem w swoim środowisku oraz pełnią ważne funkcje społeczne i publiczne.

(od Redakcji)

Publikacja wydana wspólnie z Fundacją Misji Obywatelskiej

Załączniki

Zobacz Pobierz
spis-tresci.pdf (296.1 KB)

Polecane produkty