Antolologia marzeń

  • egz.
  • Cena netto: 0,00 zł 0,00 zł
  • Niedostępny

Wydanie I,
Poznań 2021
Format 21x14,5 cm
ISBN 978-83-66666-64-1
ss. 100

język: polski

"Antologia marzeń" to tomik wierszy, których autorami są: Beata Budzińska, Katarzyna Dulińska, Jolanta Dyrlaga, Krzysztof Golianek, Dariusz Jaskólski, Danuta Kaczmarek, Małgorzata Maciejewska, Gabriela Nazaruk, Małgorzata Orzechowska Brol, Zbigniew Pawłowski, Halina Ratajczak, Ewa Rzepecka – poeci należący do grupy "Moja Poezja".
Grupa „Moja Poezja” powstała z inicjatywy Zbigniewa Pawłowskiego w dniu 4 grudnia 2020 roku. Inicjatywa okazała się trafiona, gdyż już po pięciu miesiącach grupa liczyła tysiąc osób. Spora część spośród nich czynnie uczestniczy w życiu grupy pisząc i komentując wiersze. Wśród nich jest wielu miłośników poezji, którzy pisali tylko do szuflady.
Książka jest już drugą z wydawanych przez członków grupy antologii. Po pierwszej: Antologia miłości, tematem przewodnim tomiku niniejszego są marzenia. Podobnie jak poprzednio, także tym razem, poszczególni autorzy nie tylko dotykają marzeniami różnych rzeczy, kwestii, pragnień, ale są one też ujmowane w różnoraki sposób.
Oddając do rąk Szanownych Czytelników niniejszą antologię autorzy mają nadzieję na wzbudzenie poruszeń, refleksji, nadziei, ale także radości i uśmiechu. Szczególnie zaś na wzbudzenie oraz spełnienie marzeń.

(ze Wstępu)

Załączniki

Zobacz Pobierz
spis-tresci.pdf (172.7 KB)

Polecane produkty